3d návrh 3d tlačiaren cena 3d tlač slovensko
free website templates

AutoScan-DS-EX

AutoScan-DS-EX je neočakávane nákladovo efektívna možnosť pre zubný trh

Mobirise

Pre dentálny svet

Tento úplne nový 3D zubný skener ohromí dentálny svet svojou neprekonateľnou malou stopou a bezprecedentnou nízkou hmotnosťou. Vďaka tomu bude ideálnym riešením skenovania pre všetky zubné lekárne a laboratóriá s obmedzeným priestorom.
AutoScan-DS-EX je špeciálne vyvinutý pre stomatologický trh. Prijíma najnovšiu technológiu štruktúrovaného svetla 3D na skenovanie, aby poskytla presné a efektívne riešenia pre tých, ktorí sa zameriavajú na produktivitu a nákladovú efektívnosť. 

Mobirise

Aplikácia 

3D skener AutoScan-DS-EX poskytuje optimálnu možnosť dodatočného spracovania údajov prostredníctvom siete LAN a revolučnú štruktúru, ktorá umožňuje ľahkú aktualizáciu v dohľadnej budúcnosti. Je to váš ideálny spoločník v digitálnych laboratóriách.
3D skener AutoScan-DS-EX je možné aplikovať na rôzne úrovne zubných laboratórií, stomatologických fakúlt, stomatologických kliník atď. Jeho intuitívny dizajn a automatický pracovný postup prináša neuveriteľné výhody pre stomatologické laboratóriá a strediská odborného vzdelávania zubnej techniky. 

Úplne otvorená štruktúra

Podporuje 3D skenovanie väčšiny artikulátorov dostupných
na trhu, ako sú Artex, KAVO atď.
· Skenovanie artikulátorov: podporuje 3D skenovanie väčšiny artikulátorov dostupných na trhu, ako sú Artex, KAVO atď.
· Trojité priehradkové skenovanie: pohodlnejšie trojité priehľadné skenovanie s optimalizovaným prípravkom.
Skenovanie textúr: značky na dentálnych modeloch sa dajú zreteľne zachytiť, čo poskytuje referenciu pre ďalšie projektové práce.