3d návrh 3d tlačiaren cena 3d tlač slovensko
website templates free download

JE TO SPOJENÉ. JE TO 4.0

Voladd je 3D tlačiareň pre priemysel 4.0, pretože je spojená veľkými písmenami. V skutočnosti je prvá vec, ktorú budete robiť, pripojenie k platforme Voladd, aby ste si mohli vychutnať svoju súkromnú oblasť, nech ste kdekoľvek a kedykoľvek budete chcieť. Vďaka technológii NFC bude tlačiareň Voladd prehľadne spravovať spotrebný materiál. S protokolom MQTTT môžete ísť ešte ďalej, takže komunikáciou s inými robotmi alebo zariadeniami IOT môžete robiť úžasné veci.
Voladd zaberá približne to, čo predstavuje 15 "prenosný počítač s otvorenou obrazovkou. Celkový pomer veľkostí s oblasťou tlače je veľkolepý, poskytuje kapacitu tlače 3281 cm3. V krátkosti, Voladd využíva tlačový priestor efektívnejšie ako ktorákoľvek iná 3D tlačiareň na planéte.

Mobirise

Súkromná Cloudová knížka

Usporiadajte všetko v súkromnej cloudovej knižnici ako zoznam, ktorý môžete zdieľať s kolegami, oddeleniami, členmi tímu a dokonca aj so zákazníkmi. Všetko je dobre usporiadané, takže môžete mať svoje návrhy, svoju výrobu všade.

Mobirise

Pokročilé funkcie

Za každou tlačiarňou Voladd PRO 3D je výkon zariadenia Voladd Cloud. Cloudový operačný systém, ktorý vám dovoľuje robiť donedávna nemožné veci. Integrovaná platforma Voladd ponúka pokročilé možnosti pre profesionálov, ktorí sa hladko integrujú s tlačiarňou Voladd PRO 3D, ako aj s inými výrobkami Tumaker. Preto je to najjednoduchší spôsob, ako vytvárať a zdieľať digitálne objekty, ktoré boli kedy vytvorené.

Mobirise

Jednoduchšie, produktívnejšie

Voladd obsahuje kazetu Voladd, novú generáciu kaziet, ktorá vám umožní dosiahnuť lepšie výsledky a zvýšiť produktivitu. Prestaňte strácať čas zdĺhavými procesmi nabíjania vlákien. Treba nainštalovať a byť funkčný v priebehu niekoľkých sekúnd. Ide to bez problémov.

Mobirise

Viacero 3D tlačiarní v jednom

Voladd je prvá 3D tlačiareň na svete s kazetami, ktoré obsahujú tlačovú hlavu s premenlivým priemerom. Dômyselný a inovatívny systém, ktorý umožňuje vytvárať objekty s rôznou definíciou a výškou vrstvy. S programom Voladd máte kontrolu definícií na inej úrovni. Funguje to rovnako ako hrúbka značky. Ak chcete mať kvalitný objekt, rýchlo a bez podstatnej definície, použijeme normálnu bodovú kazetu. Ak chceme objekt, ktorý vyžaduje viac detailov a definícií, použijeme kazetu HD alebo jemný bod. Týmto spôsobom budete môcť čeliť rôznym tlačovým stratégiám pre nekonečné množstvo riešení.