3d návrh 3d tlačiaren cena 3d tlač slovensko
site builder

UNIZ Slash 2 

Vybavený najnovšími funkciami, vylepšeniami a príslušenstvom, SLASH 2 poskytuje zážitok z 3D tlače, ktorý je rýchlejší, presnejší a spoľahlivejší ako akékoľvek iné zariadenie tejto triedy.

Mobirise

Špičková LCD obrazovka

8,9 palcový 4K UHD LCD spočíva v srdci Slash 2, čo umožňuje ohromujúcu presnosť 49,8 μm rovnomerne na veľkom objeme 190 x 120 x 200 mm. Spotrebiteľský a spoľahlivý, obrazovka je odolnejšia a ľahšie vymeniteľná ako kedykoľvek predtým.

Mobirise

Väčší spracovateľský výkon, väčšie schopnosti

S novým šesťjadrovým procesorom a 4 GB pamäte RAM sa Slash 2 môže pochváliť potrebným výkonom, aby využil pokročilé vykresľovacie algoritmy, ktoré neboli použiteľné, a to pred zachovaním presnosti veľkosti a rozlíšenia dokonalého pre profesionálov, ktorí potrebujú presnosť až do mikrónov.

Mobirise

Nová dvojvrstvová ultra odolná nádrž na živicu

Predstavujeme všetky nové ultra trvanlivé živicové nádrže, ktoré sa dodávajú spolu so Slash 2. Je to univerzálna univerzálna nádrž bez problémov, čo znamená, že je použiteľná pre všetky živice a materiály Uniz a je ľahko vložiteľná a použiteľná. , Môže sa pochváliť životnosťou až 17 000 tlačených vrstiev alebo 10 litrov živice pred tým, ako je potrebné ju vymeniť, a prichádza so zabudovanou bezpečnosťou na presmerovanie v prípade náhodného úniku v dôsledku prasknutí filmu, čím sa udržuje zariadenie čisté a neporušené.