3d návrh 3d tlačiaren cena 3d tlač slovensko
free html templates

TUMAKER VOLADORA NX+ 

Predstavuje možnosti pripojenia a vysokého rozlíšenia v 3D tlačiarňach FDM za bezprecedentné náklady.Všestranný ako vždy. Budete môcť pracovať s množstvom užitočných materiálov vo vedeckej, obchodnej, vzdelávacej, umeleckej a profesionálnej oblasti. Bez komplikácií so všetkým potrebným softvérom a hardvérom integrovaným do toho istého stroja a s technológiou Tumaker Printernet, aby ste mohli vytvoriť distribuovanú výrobnú sieť aditív alebo prepojiť Voladora s inými robotmi pomocou protokolu MQTT.
Slová sú zbytočné. Flyers NX sú mýtickí, pretože sú takmer nezničiteľní.
Dokazujú to tisíce hodín 3D tlače v najnáročnejších prostrediach.
A tie najlepšie komponenty vyrobené a zmontované v Európe z neho robia realitu.

Mobirise

Prvá tlačiareň FDM s vysokým rozlíšením

Voladora NX je teraz tiež HD. Vďaka svojej hlave s premenlivým priemerom budete mať okrem štandardných a hrubých priemerov teraz možnosť vytvárať geometrie vo vysokom rozlíšení s pôsobivou hrúbkou drôtu 0,2 palca. Takže si môžete urobiť skok vo svojich stratégiách výroby aditív a rozhodnúť sa, že budete vytvárať objekty s podobnou rozmerovou a estetickou neznámou ako doteraz.

Mobirise

Vysoká výkonnosť

Ak hľadáte lacnú technológiu, produkty spoločnosti Tumaker nie sú pre vás. Ak hľadáte výkon, produktivitu, služby a inovácie, máme pre vás to najlepšie. Nie je to náhoda. Je to naša originálna filozofia. Preto vyrábame v Španielsku. Preto máme najkonsolidovanejších a najkvalitnejších priemyselných dodávateľov. To je dôvod, prečo NX HD Flyers zahŕňajú najlepší profesionálny softvér na svete na vytváranie svojich výrobných stratégií. Preto sme vytvorili inovácie, ako sú variabilná priemerová hlava Tumaker Dart Flux Variable Diameter Head, systém ANS Tumaker ANS pre 3D tlač ako vždy v prvý deň, alebo extrudéry Tumaker EMAXX novej generácie s obrovskou silou, ktorá je schopná pohnúť akúkoľvek cievku vlákna. Inovácie s jediným účelom výroby strojov pre spoločnosti, v ktorých výkon, produktivita, služby a inovácie boli kľúčom k ich úspechu.

Mobirise

Viacero 3D tlačiarní v jednom

Využite všetky možnosti a možnosti, ktoré ponúkajú vymeniteľné dýzy rôznych priemerov. Tým, že naše 3D tlačové stanice sú schopné vyrábať objekty pre široké spektrum aplikácií. Vymeniteľné dýzy vám umožňujú vyrábať vo vysokom rozlíšení a kvalite alebo rýchlo vytvárať robustné objekty. Môžete dokonca použiť prechodné stratégie alebo kombinovanú tlač. Máme dýzy s priemerom; 0,2 - 0,4 - 0,6 - 0,8 - 1,2.