3d návrh 3d tlačiaren cena 3d tlač slovensko
best free website templates

TUMAKER BIGFOOT

Úspech veľkoformátových tlačiarenských staníc Tumaker BigFoot 3D sa odlišuje schopnosťou vytvárať veľké objekty vrátane všetkého softvéru a hardvéru potrebného pre vaše ďalšie výrobné procesy.

Mobirise

Skvelé detaily, vďaka ktorým je jedinečný

Vaša produktivita je jedným z našich cieľov. Preto je Tumaker Bigfoot schopný veľmi rýchlo zahriať a stabilizovať teplotu obidvoch podkladov ako tlačovej hlavy. Rýchlejšie až 250%. Zahŕňa tiež dvojitý extrudér Tumaker E-MAXX, ktorý ťahá so zárukami a plynulými cievkami XXL medzi 5 a 8 kg, čo zaisťuje výrobu dlhodobých geometrií. Všetko v bezpečnom prostredí cez horné a predné dvere s bezpečnostným zámkom. Mysleli sme aj na jeho veľkosť. Prispôsobili sme sa, aby sme udržali veľký objem tlače na najmenšom možnom mieste, aby sa bezproblémovo integroval do akéhokoľvek prostredia, od kancelárií po priemyselné závody.

Mobirise

Rovnako veľký ako cenovo dostupný

Plne integrovaný a optimalizovaný bez obáv z ničoho. Využite produktívne čas a venujte svoje úsilie tomu, na čom najviac záleží. Môžete si vybrať z troch rôznych veľkostí BIGFoot. Tieto tri modely zdieľajú výrobnú kapacitu 500 mm v osiach X a Y, ktoré sa líšia výškou, pričom si môžu zvoliť veľkú veľkosť 200 mm, väčšiu 350 mm alebo väčšiu 500 mm.